Startup-raketti

ESPANJA

Costa Del Sol -  Fuengirola

Aurinkorannikon

TURISTIKIRKKO

gallery/aurinko
gallery/majakka

Tietoa meistä

vastuuhenkilöt

gallery/tuula ketola
gallery/lasse suhonen
gallery/seppo kosunen
gallery/jouko damski
gallery/helena rantala (2)
gallery/raili ahvenlampi

Pertti Salmen puheenjohtaja

Pastori

puh. +358 456733067

puh. +34 630136024

sähköposti: pertti.salmen@gmail.com

Lasse Suhonen vpj.

puh. Espanja: +34 617285853

puh. Suomi: +358 400440535

sähköposti: lasse.suhonen@gmail.com

Rauno Rantala

puh. Espanja +34 651463165

puh. Suomi +358 400842711

sähköposti: raurant@gmail.com

Seppo Kosunen

 

puh.  +358 405461008

sähköposti: seppokos@gmail.com

Jouko Damski - Yhteyshenkilö

puh. Espanja +34 671256718

puh. Suomi +358 500154410

sähköposti: jouko.damski@gmail.com

SEURAKUNTASISARET

HALLITUS   VANHIMMISTO

Raili Ahvenlampi

puh. +358 442165623

sähköposti: raili.ahvenlampi@gmail.com

Leena Salmen

puh. +34 630335714

puh. +358 405757068

sähköposti: leena.salmen@gmail.com

Helena Rantala

puh. Espanjassa +34 656587030

puh. Suomessa +358 408450168

Tuula Ketola

puh. +358 505225724 

sähköposti: tuula.ketola@gmail.com

SEURAKUNTASISAR JA RADIOTYÖ

NETTIVASTAAVA

gallery/ari ristimäki

Ari Ristimäki

puh. Espanja +34 694480418

puh. Suomi +358 452003096

ari.ristimaki54@gmail.com

Jouko Ketola  Sihteeri

puh. +358 400262222

sähköposti: jaketola@gmail.com

gallery/jouko ketola
gallery/rauno r (2)

RAHASTONHOITAJA

Vuokko Kosunen

puh.  

sähköposti: 

gallery/img_20160730_132525 (2)

Tapio Koivisto

puh.   +358 445757882

sähköposti: tapiojkoivisto@gmail.com

LAPSI- JA NUORISOTYÖ

Niko ja Noomi Taipale

puh.   +358 451042993

sähköposti: nikotaipale1@gmail.com

gallery/niko ja noomi
gallery/14940010_10154713233479645_9015774880941401694_o